محل تبلیغات شما

 اسمز مع به یک فرایند شیمیایی برای آب اشاره دارد. این فرآیند باعث می شود آب از طریق غشاهای تخصصی به وجود آید و مقدار مشخصی از فشار آن را برای حذف آلاینده های خارجی، مواد جامد، مولکول های بزرگ و مواد معدنی ایجاد می کند.

 

حذف سرب

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سیستم اسمز مع می تواند به طور موثر سرب را از بین ببرد، بنابراین مصرف آن را امن می کند. سطوح بالای سرب در بدن می تواند منجر به افزایش فشار خون، مشکلات باروری و آسیب عصبی و عضلانی شود. سرب ممکن است حتی به آسیب مغزی منجر شود و باعث کم خونی شدید در کودکان شود.

 

امن برای بیماران سرطانی

Medline Plus گزارش می دهد که بیماران مبتلا به سرطان می توانند آب اسمز مع را در طول و بعد از درمان سرطان مصرف کنند. بیماران مبتلا به سرطان، بیشتر به خصوص در طی تابش یا شیمی درمانی، سیستم ایمنی بدن را تضعیف کرده اند. استفاده از آب غیرآلوده برای پخت و پز و نوشیدن حاوی میکروارگانیسم های مضر و میکروب های کوچک می تواند باعث عفونت شود.

 

فیلتر کریپتوسپوریدیوم

با توجه به CDC، آب اسمز مع شامل کریپتوسپوریدیوم، انگل موجود در آب آلوده نیست. پس از مصرف، این انگل بر روی روده کوچک تاثیر می گذارد و موجب گرفتگی معده، تب و اسهال می شود. کودکان مبتلا به این انگل می توانند کمبود آب بدن و سوء تغذیه را تجربه کنند.

 

سدیم را حذف می کند

پروتئین اسمز مع مولکول های سدیم را از آب حذف می کند، CDC گزارش می دهد. مولکول های سدیم بزرگ نمی توانند از طریق غشاء سیستم فیلتر اسمز مع عبور کنند. بنابراین مصرف آب اسمز مع برای افرادی که دارای فشار خون بالا، بیماری کلیوی یا کبدی و یا هر گونه محدودیت سدیم هستند، سودمند است.

 

و.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مهارت های زندگی برای جوانان باشگاه تیراندازی شهدای هاتف اصفهان نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت الجی در شیراز - عظیمی اطلاع رسانی دندان پزشکی مشهد دانلود قالب وبلاگ عقاید یک دلقک بلاگ من آموزش نگهداری پرندگان زینتی خ مثل خاکی